O NÁS

Prevádzkovateľom tohto E - shopu je spoločnosť SECURELAX s.r.o. - Výhradný distribútor športových slnečných okuliarov SURVIVAL OPTICS SUNGLASSES® (SOS Eyewear) pre krajiny:

Slovenská republika, Česká republika, Poľsko, Maďarsko, Nemecko, Rakúsko, Francúzsko, Taliansko, Veľká Británia a Írsko.

O ZNAČKE SURVIVAL OPTICS SUNGLASSES®

Značka výkonnostných športových okuliarov SOS Eyewear® vznikla v roku 2002 v Spojených Štátoch. Zakladateľom a prezidentom tejto značky je Scott D. Smith. Športové okuliare SOS Eyewear sa vyznačujú agresívnym designom a nadpriemernou kvalitou. Scott Smith svoju obchodnú stratégiu nepostavil na predražených reklamných spotoch a takto ušetrené peniaze radšej investoval do vývoja a kvalitných materiálov na výrobu okuliarov. Aj keď je táto značka v Európe menej známa, v Spojených Štátoch ju s obľubou používajú športovci, ochranné zložky i armáda. Výkonnostné okuliare SOS Eyewear si svojou kvalitou získali dôveru i u tak známej televíznej osobnosti ako je Bear Grylls, pričom jeho relácie o prežití (Man vs Wild, Escape From Hell, Worst Case Scenario) so zatajeným dychom sledujú milióny divákov každý týždeň na televiznej stanici Discovery Channel.

Logo

Aj keď na stránkach soseyewear.sk je originál logo nahradené novým logom našej spoločnosti, uisťujeme Vás, že každý nami ponúkaný produkt je 100 % originál, a že se tak stalo so súhlasom majiteľa značky SOS Eyewear®. Nové logo má za účelom identifikovať predajcu v Európe a bude se používať ako ochrana (vodoznak) pri obrázkoch produktov. Okuliare a ochranné púzdra sú označené originálnym logom.