Výmena a reklamácia

 

Výmena

Ak Vám nesedí objednaný tovar, sme tu samozrejme na to, aby sme Vám pomohli. Nevyhovujúce produkty nám zašlite na adresu:

have2taste s.r.o.
Na Chrenovisku 6
979 01 Rimavská Sobota
Slovenská republika

Tovar môžete vrátiť alebo vymeniť bez udania dôvodu do 14 dní. V prípade, že potrebujete pomôcť, kontaktujte prosím naše zákaznícke oddelenie, kde Vám radi pomôžeme s vrátením alebo výmenou tovaru. (Náklady spojené s vrátením alebo výmenou tovaru znáša spotrebiteľ.)

Reklamácia

Na tovar poskytujeme doživotnú záruku. Ak sa stane, že niektorý produkt obsahuje závadu, ktorá sa prejavila v priebehu jeho užívania, pošlite nám na info@soseyewear.sk jeho fotografie s krátkym popisom. Odpovieme Vám predbežným vyjadrením a zašleme Vám aj on-line reklamačný formulár. V prípade uznania reklamácie Vám bezplatne zašleme nový tovar, či zaistíme adekvátnu finančnú náhradu. Reklamovaný produkt nám zašlite na rovnakú adresu ako v prípade výmeny.

Upozorňujeme, že v oboch prípadoch musia byť zásielky poistené a doporučené. Zásielky na dobierku nebudú prevzaté, produkty musia byť očistené a v pôvodnom obale!

Odstúpenie od zmluvy:

Pri zakúpení nového tovaru Vám poskytujeme garanciu vrátenia peňazí. Ak sa náhodou z nejakého dôvodu rozhodnete vrátiť nevybalený, nepoužívaný a nepoškodený tovar, tak máte právo do 14 dní od jeho doručenia na odstúpenie od zmluvy v zmysle § 7 a nasl. Zákona č. 102/2014 Z. z. o ochrane spotrebiteľa pri predaji tovaru alebo poskytovaní služieb na základe zmluvy uzavretej na diaľku alebo zmluvy uzavretej mimo prevádzkových priestorov o a zmene a doplnení niektorých zákonov podľa §12 (Tu otvorte Formulár na odstúpenie zmluvy ).