Kompletný sortiment

Slnečné, športové, taktické alebo moto okuliare značky SURVIVAL OPTICS SUNGLASSES. Slnečné okuliare SOS sú vyrobené z najkvalitnejších materiálov, ktoré zaručujú ich dlhú životnosť. O kvalite našich okuliarov sme presvedčení, preto Vám ponúkame exkluzívnu doživotnú záruku na celý náš sortiment. Značke okuliarov SOS dôveruje aj tak známa osobno...

Slnečné, športové, taktické alebo moto okuliare značky SURVIVAL OPTICS SUNGLASSES. Slnečné okuliare SOS sú vyrobené z najkvalitnejších materiálov, ktoré zaručujú ich dlhú životnosť. O kvalite našich okuliarov sme presvedčení, preto Vám ponúkame exkluzívnu doživotnú záruku na celý náš sortiment. Značke okuliarov SOS dôveruje aj tak známa osobnosť, akou je Bear Grylls.

Viac

Kompletný sortiment 40 produkty

Podkategórie

  • Slnečné okuliare

    V kategórii slnečné okuliare Vám predstavujeme polarizačné okuliare, vojenské okuliare, pilotky aj športové okuliare značky SURVIVAL OPTICS SUNGLASSES. Slnečné okuliare SOS sú vyrobené z najkvalitnejších materiálov, ktoré zaručujú ich dlhú životnosť. O kvalite našich okuliarov sme presvedčení, preto Vám ponúkame exkluzívnu doživotnú záruku na celý náš sortiment. Značke okuliarov SOS dôveruje aj tak známa osobnosť, akou je Bear Grylls. Doprava k Vám ZADARMO!

  • Cyklistické okuliare

    Cyklistické okuliare určené pre všetkých milovníkov cyklistického športu. Či už ste nadšencom horskej cyklistiky, downhillu alebo cyklistiky všeobecne, určite nájdete v našej ponuke tie vhodné okuliare na ochranu vašich očí. Polykarbonátové šošovky zaisťujú maximálnu ochranu pred UV žiarením (UV 400 nm). Mäkká pena vnútri niektorých modelov okuliarov zaisťuje komfort a pohodlie aj pri najextrémnejšej jazde. Odnímateľný gumový popruh drží okuliare na mieste, aby ste sa Vy mohli sústrediť len na jazdu.

Zobraziť 1 - 40 z 40 položiek
Zobraziť 1 - 40 z 40 položiek