Slnečné okuliare

V kategórii slnečné okuliare Vám predstavujeme polarizačné okuliare, vojenské okuliare, pilotky aj športové okuliare značky SURVIVAL OPTICS SUNGLASSES. Slnečné okuliare SOS sú vyrobené z najkvalitnejších materiálov, ktoré zaručujú ich dlhú životnosť. O kvalite našich okuliarov sme presvedčení, preto Vám ponúkame exkluzívnu doživotnú záruku na ce...

V kategórii slnečné okuliare Vám predstavujeme polarizačné okuliare, vojenské okuliare, pilotky aj športové okuliare značky SURVIVAL OPTICS SUNGLASSES. Slnečné okuliare SOS sú vyrobené z najkvalitnejších materiálov, ktoré zaručujú ich dlhú životnosť. O kvalite našich okuliarov sme presvedčení, preto Vám ponúkame exkluzívnu doživotnú záruku na celý náš sortiment. Značke okuliarov SOS dôveruje aj tak známa osobnosť, akou je Bear Grylls. Doprava k Vám ZADARMO!

Viac

Slnečné okuliare 31 produkty

Podkategórie

  • Športové okuliare

    Slnečné športové okuliare s doživotnou zárukou, určené pre nadšencov extrémnych športov. Táto kategória okuliarov je určená pre nadšencov extrémnych športov, akými sú skateboarding, paragliding, free run alebo downhill. Je jedno, ktorým športom sa venujete, slnečné okuliare SOS vám vždy zaručia maximálnu ochranu očí. Grilamid TR90 rámy a polykarbonátové šošovky sú našou zárukou kvality. Dodanie ZADARMO!

  • Taktické okuliare

    Taktické a vojenské okuliare - vhodné aj na airsoft alebo paintball. Všetky okuliare v tejto kategórii majú polykarbonátové šošovky. Polykarbonát je extrémne silný a nerozbitný materiál, používaný aj ako vrstva v nepriestrelných sklách špeciálnych automobilov. Protizahmlievacia ochrana (Anti-Fog) a vetracie otvory zaisťujú vždy čistý výhľad. Odnímateľný gumový popruh udrží okuliare stále na svojom mieste. Mnohé taktické okuliare v tejto kategórii majú vymeniteľné šošovky v rôznych farebných prevedeniach, ktoré si môžete vymeniť podľa potreby alebo svetelných podmienok. Žlté sklá do hmly a na streľbu (zvyšujú kontrast ale skresľujú farby), číre pre ochranu pred UV žiarením a prachom a šedé šošovky pred ostrým slnkom. Na všetky okuliare platí DOPRAVA ZADARMO.

Zobraziť 1 - 31 z 31 položiek
Zobraziť 1 - 31 z 31 položiek